Konsultacja techniczna

W ramach usługi Konsultacji oferuję Tobie unikalną możliwość skorzystania z wybranej części mojego potencjału.

Przez 26 lat rozwoju i pracy w tematach tworzenia rozwiązań, podejmowania wyzwań technicznych – nabyłem wiedzę interdyscyplinarną, dzięki której teraz jestem w stanie wydajniej i efektywniej pracować. Mogę się podzielić z Tobą tą wiedzą w świetle konkretnej kwestii, dzięki czemu unikniesz typowego dla rozwiązywania problemów utknięcia w niszy bez konkretów.

Ta usługa ma za zadanie wskazać Ci podstawowe elementy, prowadzące do rozwiązania Twojego problemu.

Na ich podstawie masz obraz – jaka droga Cię czeka, z czego możesz skorzystać oraz na co uważać. Dzięki temu wiesz już jak podejść do tematu, aby uzyskać gotowe i działające rozwiązanie. Dzięki temu wiesz, na co zwrócić uwagę realizując delegowanie części swoich obowiązków w ramach danej pracy (dotyczy to sytuacji w której potrzebujesz ogarnąć coś większego – np. zrealizować projekt, zbudować aplikację, przeprowadzić proces optymalizacji w swojej firmie).

Zaczynamy od ustalenia – czego potrzebujesz, w czym jest problem, jaka jest specyfika całej sytuacji.
W ramach Konsultacji wskazujesz główne elementy tematu. Nie ma tutaj rozpisywania się – jeśli będzie taka potrzeba – skontaktuję się z Tobą i doprecyzujesz wybrane rzeczy.
Jeśli ilość danych lub wytycznych jakie posiadasz można zapisać na więcej niż 1 kartce A4, oznacza to, iż prawdopodobnie potrzebujesz alfaKonsultacji, która obejmuje etap dodatkowej analizy danych i wymaga więcej czasu na realizację zlecenia konsultacji. Możliwe, że będzie potrzebne co najmniej kilka spotkań lub rozmów.
W przypadku tej konsultacji – są to krótkie zlecenia, dzięki której możesz podejść ekonomicznie do większego tematu i zwrócić uwagę na niezbędne detale.

Koszt usługi Konsultacji to 330zł netto za opracowanie w jednym, wybranym kierunku. Kierunek sam wybierasz, jeśli potrzebujesz opracowania krótszego, ale dla wielu kierunków (np. opcji), wskaż to w formularzu, wówczas dostosuję wycenę indywidualnie do Twoich potrzeb. Pamiętaj – celem jest dostarczenie Tobie wysokiej jakości koncentratu wiedzy.

Dodaj informację odnośnie - w jakiej jesteś sytuacji jesteś czyli: a) jakimi danymi dysponujesz b) jakie kroki podejmowałeś wcześniej c) co stanowi blokadę lub problem (jeśli taki jest)
Np. jak to ma działać, co ma być efektem/wynikiem.
Wskaż czego oczekujesz ode mnie (kierunek który Cię interesuje), czyli: a) co jest dla Ciebie istotne w tym zagadnieniu b) co wziąć pod uwagę podczas konsultacji
Podaj dane do faktury (nazwa firmy, adres, numer NIP). Jeśli jesteś osobą fizyczną i nie masz firmy - podaj tylko adres/miejscowość. Wysyłając formularz zgadzasz się na otrzymanie proformy oraz faktury drogą elektroniczną (przez email).