alfaKonsultacja

Usługa alfaKonsultacji to możliwość skorzystania z większej części mojego potencjału.

Przez 26 lat rozwoju i pracy w tematach tworzenia rozwiązań, podejmowania wyzwań technicznych – nabyłem wiedzę interdyscyplinarną oraz spore doświadczenie. Umiejętność integracji różnych rozwiązań, pracy w oparciu o różne systemy, częste podejmowanie tematów analiz i projektów, zaowocowała możliwością, dzięki której mogę objąć uwagą szerszy zakres tematu. Dzięki temu i zwróceniu uwagi i na detale i na całość, mogę dać Ci odpowiedzi, których szukasz, a których potrzebujesz do zrealizowanie projektu lub jakiejś większej sprawy.

Ta usługa koncentruje się zarówno na obrazie ogólnym, jak i detalach.
Do jej realizacji potrzebuję więcej danych, niż w przypadku standardowej Konsultacji Technicznej.
Ta ilość danych oraz przeprowadzone z Tobą rozmowy (lub też szczegółowe informacje, jakie dostarczysz), mają za zadanie wypracować przejrzysty model działania lub wsparcia. Może to być zrealizowane w formie raportu, wyniku analizy, specyfikacji technicznej bądź też – specjalnej aplikacji, która pozwoli Ci dobrać optymalne parametry działania.

Z uwagi na złożoność problemu, większą ilość wytycznych lub wymagań – końcowa jakość rozwiązania jest wyższa, ale również i cena, jaką zapłacisz. Ceny alfaKonsultacji zaczynają się od 1500zł netto – są ustalane indywidualnie dla każdego przypadku oraz Twoich potrzeb w zakresie zlecenia.

Dodaj informację odnośnie - w jakiej jesteś sytuacji jesteś czyli: a) jakimi danymi dysponujesz b) jakie kroki podejmowałeś wcześniej c) co stanowi blokadę lub problem (jeśli taki jest)
Np. jak to ma działać, co ma być efektem/wynikiem.
Wskaż czego oczekujesz ode mnie (kierunek który Cię interesuje), czyli: a) co jest dla Ciebie istotne w tym zagadnieniu b) co wziąć pod uwagę podczas konsultacji
Podaj dane do faktury (nazwa firmy, adres, numer NIP). Jeśli jesteś osobą fizyczną i nie masz firmy - podaj tylko adres/miejscowość. Wysyłając formularz zgadzasz się na otrzymanie proformy oraz faktury drogą elektroniczną (przez email).