mikroKonsultacja

Usługa mikroKonsultacji to usługa, której mocnym atutem jest niska cena i ekstremalnie wysoka koncentracja wiedzy.

Przez 26 lat rozwoju i pracy w tematach tworzenia rozwiązań, podejmowania wyzwań technicznych – nabyłem wiedzę interdyscyplinarną (czyli łączącą dane z różnych obszarów i integrując je w narzędzia). Doświadczenie pozwala mi na rozwiązanie wielu różnych spraw. Mogę się podzielić z Tobą tą wiedzą w świetle wybranej kwestii, dzięki czemu będziesz mógł dostrzec kierunek. Ten kierunek pokaże Ci ślad drogi, która doprowadzi Cię do rozwiązania problemu.

Ta usługa ma za zadanie wskazać Ci ogólny azymut do rozwiązania Twojego problemu.
W tym zakresie nie koncentruję się na detalach, lecz na obrazie ogólnym.
W odróżnieniu od usługi Konsultacji, tutaj nie ma detali, jedynie kierunek lub wskazanie ogólnych sposobów rozwiązania zadania lub też wskazówka na czym powinieneś się skoncentrować, aby trafić na drogę, prowadzącą do celu.
Celem tej konsultacji jest danie Ci szybkiej informacji – jaki kierunek obrać, z pomocy czego/kogo skorzystać.
Jest to bardzo przydatna opcja, gdy nie masz wiedzy z pewnej dziedziny, a potrzebujesz szybkiej informacji.

Nie otrzymasz tutaj szczegółowych informacji, na co uważać. Jeśli uznam, że potrzeba Ci szerszej konsultacji, zaproponuję Ci pasującą do sytuacji szerszą konsultację. W przypadki mikroKonsultacji opieram się wyłącznie na jednej porcji informacji jaką wysyłasz. Niestety nie ma tutaj przestrzeni na uszczegółowienie, doprecyzowanie informacji lub spotkania – ogranicza nas cena.

Koszt usługi mikroKonsultacji to 63zł netto za odpowiedź w jednym, wybranym kierunku.

Dodaj informację odnośnie - w jakiej jesteś sytuacji jesteś czyli: a) jakimi danymi dysponujesz b) jakie kroki podejmowałeś wcześniej c) co stanowi blokadę lub problem (jeśli taki jest)
Np. jak to ma działać, co ma być efektem/wynikiem.
Wskaż czego oczekujesz ode mnie (kierunek który Cię interesuje), czyli: a) co jest dla Ciebie istotne w tym zagadnieniu b) co wziąć pod uwagę podczas konsultacji
Podaj dane do faktury (nazwa firmy, adres, numer NIP). Jeśli jesteś osobą fizyczną i nie masz firmy - podaj tylko adres/miejscowość. Wysyłając formularz zgadzasz się na otrzymanie proformy oraz faktury drogą elektroniczną (przez email).